bilety-lotnicze.Malezja.info.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Malezja.info.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Kuching
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Kuching
Lotnisko Kuching / Kuching International Airport
www.malaysiaairports.com.my/index.php?ch=17&pg=55&ac=174
Port lotniczy położony jest 11 km na południe od Kuching, na Borneo. Jest jednym z największych portów lotniczych Malezji a jednocześnie stanowi bazę dla Królewskich Sił Powietrznych Malezji. Posiada jeden terminal
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Kuching nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe:Najlepsze połączenia lotnicze do Kuching oferuje Frankfurt lub Londyn (Heathrow) z przesiadkami w Kuala Lumpur i Singapurze.
Lokalna siatka połączeń:Kuching może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących w rejonie Archipelagu Malajskiego – połączenia lotnicze z takimi miastami jak: Makao, Dżakarta, Hongkong, Bandar Seri Begawan czy Xiamen.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:AirAsia, Batavia Air, Hornbill Skyways, Malaysia Airlines, MASwings, Royal Brunei Airlines, SilkAir, Xiamen Airlines;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Port lotniczy położony 15 km na południe od Kuching.
Taxi: Bilet na taxi można nabyć w Taxi Coupon Counter, cena za przejazd do centrum Kuching wynosi 17,50 RM (ok. 4,60$), do Damai 47,50 RM (12,40$) oraz do UNIMAS 32,50 RM (8,50$). Cena wzrasta do 50% po północy.
Autobus: Autobusy do centrum miasta dostępne na zewnątrz hali przylotów – linie nr 12A i 8A.


państwa w TravelOne.pl